Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz targi Polagra

Podziel się

Tegoroczna edycja Zgromadzenia UECBV oraz Międzynarodowe Forum Sektora Mięsnego odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w ramach targów branży spożywczej POLAGRA.

 

Poznań to od 100 lat targowa stolica Polski, a Międzynarodowe Targi Poznańskie, zarządzane przez Grupę MTP, to niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowej Wschodniej. W połowie drogi z Warszawy do Berlina i w zasięgu 7 aglomeracji, w samym centrum Poznania, zlokalizowane są najnowocześniejsze, profesjonalnie przygotowane tereny targowe o powierzchni 212,5 ha, w tym teren wystawowy z obiektami i terenami administracyjnymi o wielkości 22,9 ha. Tu odbywają się topowe wydarzenia branżowe, w tym m.in.: Targi Meble Polska (meblarstwo), Polagra (żywność), Budma (wyroby budowalne), Poznań Motor Show, Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM (automotive) czy ITM Industry Europe (przemysł ery cyfrowej). To wydarzenia, podczas których pokazywane są nowości i premiery rynkowe. To właśnie tu spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw. Warto podkreślić, że wydarzenia te odwiedzają goście z całego świata, również dzięki programowi Hosted Buyers, matchmakingowemu projektowi polegającemu na organizowaniu spotkań biznesowych wystawców z wytypowaną grupą partnerów handlowych. Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

 

 

POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji biznesowej w Polsce, jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i HoReCa. Tegoroczna edycja wydarzenia zaplanowana została na dni 4-6 października. Tegoroczne targi to miejsce prezentacji produktów odpowiadających potrzebom konsumentów, nowych technologii pozwalających utrzymać najwyższe standardy bezpieczeństwa w produkcji żywności, a także rozwiązań, które usprawniają prace obiektów gastronomicznych i noclegowych. Mianownikiem jest smak wokół którego budowane są nowe relacje biznesowe warunkujące rozwój branży i promocję polskiej żywności zagranicą.